شرکت کنتورسازی ایران
{dialog}
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerشرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام) به عنوان واحد نمونه صنعتی کشور انتخاب شد.
شرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام) به عنوان واحد نمونه صنعتی کشور انتخاب شد.
  
دکتر احمدعلی عاملی، رییس هیات مدیره شرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام) در مراسمی که بمناسبت دهم تیرماه، روز صنعت و معدن با حضور حجه‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رییس جمهور، برگزار شد لوح تقدیر و تندیس واحد نمونه صنعتی کشور را برای شرکت کنتور سازی ایران(سهامی عام) دریافت کرد.

در این مراسم علاوه بر رئیس‌جمهور، تعدادی از نمایندگان مجلس، حسین فریدون دستیار ویژه رئیس‌جمهور، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور، سیدحسین هاشمی استاندار تهران و همچنین رئیس و تعدادی از اعضای اتاق بازرگانی و فعالان عرصه صنعت و معدن، رؤسای سازمان‌های صنایع و معادن استان‌های کشور، رؤسای تشکل‌های صنعتی و معدن، اعضای خانه صنعت و معدن حضور داشتند.

رییس جمهور در این مراسم گفت: روز صنعت و معدن، روز تلاش گران، تولید گران، صنعت گران، کارآفرینان و آن هایی که کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار داده اند و می دهند، صمیمانه تشکر می کنم و این روز را خدمت شما تبریک عرض می کنم.

لازم به ذکر است شرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام)، اولین و بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده انواع کنتورهای برق در کشور است.

 

این در حالیست که شرکت کنتور سازی ایران(سهامی عام) طی روزهای اخیر موفق شده بود لوح و تندیس برند شایسته ملی ایران در سال جاری را نیز دریافت کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


چهارشنبه 11 تير 1393
09:23:08