{dialog}
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerاخبار شرکت
اخبار شرکت
يكشنبه 17 بهمن 1395
سالن های کارخانه کنتورسازی ایران (سهامی عام) در قزوین فک پلمپ شد
 
پیرو پیگیری و تلاش هیات مدیره شرکت کنتور سازی ایران(سهامی عام)، جهت برطرف شدن مشکلات مالی و صنفی این شرکت در اسرع وقت، هم اکنون هیچ یک از سالن های شرکت پلمپ نبوده و با برطرف شدن سوء تفاهم ها با سازمان تامین اجتماعی و تقسیط بدهی شرکت مذکور نزد آن سازمان محترم، سالن های محصول و تولید رفع پلمپ گردید، همچنین اقدامات موثری در راستای رفع سایر مشکلات صنفی در دستور کار می باشد که به محض تحقق از طریق سازمان بورس افشا خواهد شد.
شنبه 5 ارديبهشت 1394
انعقاد بزرگترین قرارداد صادرات کنتور در تاریخ صنعت برق کشور

پیرو حضور شرکت کنتورسازی ایران (سهامی عام) در سه مناقصه خرید انواع کنتور برق که توسط شرکت توزیع برق سوریه برگزار گردید ، تمامی کنتورهای پیشنهادی شرکت کنتورسازی ایران (سهامی عام) حائز بهترین شرایط فنی و مالی شده و بدین ترتیب شرکت کنتورسازی ایران (سهامی عام)  ضمن  کسب نقطه نظرات مدیران و کارشناسان برق سوریه در مناقصات مذکور برنده گردید.

شایان ذکراست علاوه بر شرکت کنتورسازی ایران (سهامی عام) ،سه شرکت دیگر از ایران در این مناقصه مشارکت نموده بودند.

 

شنبه 23 اسفند 1393
"معاون اول؛ یک گام به جلو" مقاله ای به قلم دکتر سید احمد علی عاملی در ستون دیدگاه روزنامه دنیای اقتصاد

فضای اقتصادی در سال آینده، موضوعی است که این روزها در بسیاری از محافل رسانه‌ای مورد بحث است. اینکه دولت قرار است چه سیاست‌هایی را در مواجهه با پدیده‌های اقتصادی پیش رو اتخاذ کند و با چه سازوکار و برنامه‌ای قرار است با عواملی چون تورم، رشد اقتصادی، تحریم‌ها و... روبه‌رو شود ذهن بسیاری از کارشناسان و حتی خود دولت را نیز درگیر کرده است.
سه شنبه 21 بهمن 1393
در طرح رتبه بندی ملی ایران شرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام) رتبه زرین دو ستاره را اخذ کرد.
شرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام) رتبه زرین دو ستاره را در طرح ملی رتبه بندی از اتاق بازرگانی، صنعت و معدن و کشاورزی ایران اخذ کرد.
پنجشنبه 16 بهمن 1393
"دولت تدبیر و امید، اصفهان و توسعه گردشگری" مقاله ای به قلم دکتر سید احمد علی عاملی در روزنامه دنیای اقتصاد

 

اصفهان در سابقه تاریخی خود فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است، این شهر گاه به پایتختی میهن پهناورمان برگزیده شده و گاه زخم شمشیر دشمنان را بر جان خود لمس نموده است. اما آنچه بی تردید اصفهان را متمایز از بسیاری دیگر از پاره های ارزشمند تن این سرزمین نموده است صبوری و راست قامتی مردمان این سامان است که در کشاکش این تاریخ پر تلاطم این خطه را به نیمه ای جاوید از جهان مبدل نموده اند. ما آموخته ایم که چگونه از گردنه های دشوار این مسیر پر آشوب بگذریم و اینک نیز خواهیم توانست به یاری اندیشه های پاکی که سر پنجه تدبیر را گشوده و نور امید را در دست گرفته اند دیگر بار بر مشکلات پیش رویمان فائق آئیم. توسعه استان پهناور اصفهان با آینده این میهن پر افتخار گره خورده است و اینک شایسته است تا حلقه های مفقوده ای که مسیر پیشرفت و رسیدن به قله های افتخار را هموار می سازند جستجو کنیم.

چهارشنبه 15 بهمن 1393
« آینده اقتصادی ایران در سال 94 » مقاله دکتر احمدعلی عاملی در روزنامه دنیای اقتصاد

 
آن چه که از اتفاقات حال حاضر به نظر می آید، سال آینده سال سختی برای اقتصاد ایران خواهد بود. در لایحه بودجه دولت، قیمت نفت روی 72 دلار بسته شده، در حالی که این روزها قیمت آن به زیر 50 دلار نزول داشته و این در حالی است که مشکلات ساختاری بودجه نیز متاسفانه همچنان پابرجاست. مشخص نبودن وضع تحریم های اقتصادی و اوضاع نابسامان کشورهای همسایه و همچنین حضور داعش در منطقه نیز به عنوان عوامل برون زا مشکلات ما را دو چندان کرده است. اما به نظر می رسد که تمرکز روی مشکلات داخلی از اهمیت بیش تری برخوردار خواهد بود، زیرا تنها عوامل داخلی هستند که ما بر آن ها کنترل داریم.
سه شنبه 16 دي 1393
مقاله ای به قلم آقای دکتر سید احمد علی عاملی در روزنامه شرق "درباره جهت‌ گیری بانک‌ مرکزی"

 
ولی‌الله سیف، رییس بانک ‌مرکزی در تاریخ 26 آبان 1393، در نشست اعضای اتاق ایران حضور یافت و در این نشست به دفاع از سخنان خود در دوم‌ مهر سال گذشته پرداخت. در شرایطی که پس از انتخابات سال 92، اقتصاد ایران وارد شوک مثبت روانی شده و قیمت دلار در حال کاهش بود که سخنان وی باعث شد این روند متوقف شود.
شنبه 24 آبان 1393
با حمایت مالی شرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام) : بزرگترین رویداد صنعت برق کشور رقم خورد
چهاردهمین نمایشگاه بین ­المللی صنعت برق با حمایت شرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام) برگزار شد. شرکت کنتورسازی ایران(سهامی عام) حضوری موفق و چشم­گیر در این نمایشگاه داشت.
يكشنبه 11 آبان 1393
گزارش تصویری - حضور فعال و برجسته شرکت کنتورسازی ایران (سهامی عام) در نمایشگاه جانبی بیست و نهمین کنفرانس شبکه های توزیع برق

حضور فعال و برجسته شرکت کنتورسازی ایران (سهامی عام) و شرکت صنایع کم مصرف ایرانیان با محصول رسانور در نمایشگاه جانبی بیست و نهمین کنفرانس شبکه های توزیع با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد.

 

يكشنبه 11 آبان 1393
"آقایان! «سندیکا»، اداره نیست " - مقاله ای به قلم آقای دکتر سید احمد علی عاملی در روزنامه شرق

 
سندیکای صنعت برق ایران را به جرات می‌توان یکی از قدیمی‌ترین مجامع صنفی کشور دانست که می‌تواند نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای را در سیاستگذاری‌های کلان کشوری در زمینه انرژی ایفا کند. در معرفی بهتر سندیکای صنعت برق کشور می‌توان گفت، زنجیره تولید برق از صفر تا صد را شرکت‌های عضو این سندیکا اعم از تولیدی، خدمات تولیدی و پیمانکاری تشکیل می‌دهند.